خانه / حوادث / ۱۴ نفر از عاملان تیراندازی در شادگان دستگیر شدند

۱۴ نفر از عاملان تیراندازی در شادگان دستگیر شدند

۱۴ نفر از عاملان تیراندازی در شادگان دستگیر شدند

۱۴ نفر از عاملان تیراندازی در شادگان دستگیر شدند

خبر دز فرمانده انتظامی شادگان گفت: ۱۴ نفر از عاملان تیراندازی در یک مراسم ختم در شهرستان شادگان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبردز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ اسکندر جماشیانی شنبه شب اظهار داشت : درپی تیراندازی افرادی در مراسم فاتحه خوانی در شهرستان شادگان، دستگیری عاملان تیراندازی در دستور کار پلیس امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.

وی اظهار داشت: ماموران پلیس در چند عملیات همزمان وهماهنگ مخفیگاه متهمان را در مناطقی از این شهرستان مورد بازرسی قرار دادند و ۱۴ نفر از عاملان تیراندازی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شادگان بابیان اینکه متهمان در تحقیقات پلیس به بزه ارتکابی اعتراف کردند،اظهار داشت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان، ۲ قبضه اسلحه شکاری ، ۲ قبضه اسلحه جنگی ، سه تیغه خشاب ، ۲۵ عدد فشنگ جنگی و شکاری و مقدار  ۴۰۰گرم مواد مخدر کشف شد.

وی بابیان این که متهمان پس از تشکیل پرونده راهی مرجع قضایی شدند تصریح کرد: پلیس وظیفه ذاتی خود می‌داند ضمن اعمال قانون با مخلان نظم و امنیت با قاطعیت برخورد کند.

در پی فوت یکی از شیوخ شهرستان شادگان در هفته گذشته مجلس سوگواری وی با تیراندازی هوایی همراه بود که باعث ایجاد رعب و وحشت در این شهرستان شد .

پیش از این نیز مقامات انتظامی و امنیتی استان نسبت به عدم استفاده از سلاح و تیراندازی در مراسم عزاداری هشدار لازم را داده بودند .

رسم غلط تیراندازی در مجالس شادی و عزا در استان خوزستان در سالهای اخیر چندین کشته و مصدوم برجا گذاشته است.

  • خبرداز-حوادث-شادگان-نیروانتضامی -۱۴ نفر -عاملان-تیراندازی

درباره ی محمد خاضعی

محمد خاضعی نیا ازدزفول مدیر سایت خبر دزwww.khabardez.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *