خانه / حوادث / مرگ موتورسوار اهوازی در حادثه سقوط از پل

مرگ موتورسوار اهوازی در حادثه سقوط از پل

مرگ موتورسوار اهوازی در حادثه سقوط از پل

مرگ موتورسوار اهوازی در حادثه سقوط از پل

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: برخورد ۲ خودرو سواری و یک موتورسیکلت در روی پل هفتم اهواز با یکدیگر ، موجب پرت شدن موتور سوار از روی پل و مرگ وی شد.

نقل از اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز ابراهیم قنبری بیان کرد:  بعد از ظهر سه‌شنبه یک دستگاه موتور سیکلت با دو خودرو پراید و پژو ۴۰۵ بر روی پل هفتم اهواز با هم برخورد کردند که پس از اطلاع تیم امداد و نجات ایستگاه ۵۵ آتش نشانی به صحنه حادثه اعزام شد.

وی افزود: تیم اعزامی ۱۲۵ با رسیدن در محل حادثه و پس از ایمن سازی محیط، کار برش و امداد و نجات برای خارج کردن ۲ راننده مصدوم پراید و پژو ۴۰۵ که در خودروهای خود گیر کرده بودند را آغاز کرد.

قنبری با اشاره به بررسی همزمان وضعیت موتورسوار که از روی پل هفتم سقوط کرده بود، ادامه داد: تیم دوم با بررسی وضعیت، مرگ موتورسوار را که در ساحل غربی رودخانه کارون و روی خشکی سقوط کرده بود تایید کرد.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: بررسی صحنه نشان می‌داد که راکب موتور پس از تصادف و برخورد با گارد کنار پل، از روی پل سقوط کرده که منجر به فوت وی شده است.

وی ادامه داد: رانندگان مصدوم ۲خودرو نیز پس از خروج از خودرو توسط ماموران ۱۲۵، برای بررسی وضعیت و انتقال به بیمارستان به عوامل اورژانس ۱۱۵ تحویل داده شدند.

درباره ی محمد خاضعی

محمد خاضعی نیا ازدزفول مدیر سایت خبر دزwww.khabardez.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *