خانه / سیاسی / بیش از ۶۰ هزار پایگاه زیستی در کشور تشکیل شده است

بیش از ۶۰ هزار پایگاه زیستی در کشور تشکیل شده است

بیش از ۶۰ هزار پایگاه زیستی در کشور تشکیل شده است

 بیش از ۶۰ هزار پایگاه زیستی در کشور تشکیل شده است

تهران- ایرنا- جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امروز بیش از ۶۰ هزار پایگاه زیستی در کشور تشکیل شده است، گفت: مسئولان کشور در همه حوزه‌ها و اقشار مختلف مردم در آزمون بزرگ کمک به یکدیگر مدال افتخار شجاعت، همدلی و ایثار گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه،  سرتیپ پاسدار «محمدحسین سپهر» روز سه‌شنبه در مراسم تجلیل از همیاران سلامت اظهارداشت: امروز کشورهای دنیا عموما با بحران محبوبیت دچار هستند و آن کشورهای که مدعی پیشرفته بودن و حداکثر خدمت عمومی به مردم خود را دارند در مسئله مقابله با کرونا بسیار از ما عقب‌تر هستند.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین افزود: مطمئن باشید که مسئولان کشور در همه حوزه‌ها و اقشار مختلف مردم در آزمون بزرگ کمک به یکدیگر، مدال افتخار شجاعت، همدلی و ایثار گرفتند، همچنین ما در عرصه اقتصاد با تمام مشکلات و کاستی‌هایی که داشتیم به معنی واقعی کلمه افتخار آفریدیم.

سپهر تصریح کرد: ما به عنوان سازمان بسیج در عرصه اقتصاد مقاومتی طرح‌های بسیار بزرگی را در دستور کار قرار داریم و برای کمک به امنیت پایدار که یکی از آنها تقویت پدافندهای زیستی است طرح‌های زیادی را انجام داده‌ایم و در آینده انجام خواهیم داد که کارگروه آن را برگزار خواهیم کرد.

وی ادامه داد: امروز بیش از ۶۰ هزار پایگاه زیستی در اقصی نقاط کشور تشکیل شده است تا به وزارت بهداشت کمک کنیم و در جهت سلامت مردم گام برداریم.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: امروز در عرصه مقابله با ویروس کرونا به طور جهادی پای کار خواهیم بود تا مشکل را حل کنیم و آمادگی کامل برای تداوم کمک به وزارت بهداشت را داریم.

درباره ی محمد خاضعی

محمد خاضعی نیا ازدزفول مدیر سایت خبر دزwww.khabardez.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *