خانه / حوادث / بیش از ۶ هزار سلاح غیرمجاز در خوزستان کشف شد

بیش از ۶ هزار سلاح غیرمجاز در خوزستان کشف شد

بیش از ۶ هزار سلاح غیرمجاز در خوزستان کشف شد

بیش از ۶ هزار سلاح غیرمجاز در خوزستان کشف شد

اهواز – ایرنا – فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: سال ۹۸ در راستای اجرای طرح خلع سلاح عمومی ۶ هزار و ۱۶۱ قبضه سلاح غیرمجاز به همراه ۱۲۳ هزار و ۴۴۸ عدد انواع فشنگ از متهمان کشف و ضبط شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس  سردار حیدر عباس زاده روز پنجشنبه در خصوص مبارزه با دارندگان سلاح غیرمجاز، عاملان خرید و فروش سلاح و مهمات غیرمجاز و عاملان تیراندازی‌ها در استان اظهار داشت: در این رابطه چهار هزار  و ۶۵۲  نفر شدند.

وی  افزود: همچنین  پلیس امنیت عمومی با همکاری سایر یگان های انتظامی، پلیس های تخصصی و تلاش مستمر در سطح استان طی ۴۱ روز گذشته در عملیات های پی در پی ۸۰۲ نفر از عاملان تیراندازی ها و دارندگان سلاح غیر مجاز را  در سطح استان شناسایی و دستگیر کرد.

وی گفت: در بازرسی از مخفیگاه این متهمان  در مجموع  یک هزار و ۲ قبضه سلاح غیر مجاز به همراه هشت هزار و ۱۶۱ عدد تیر فشنگ کشف شد.

فرمانده انتظامی خوزستان بیان کرد: پلیس مصمم است در مقابله با خرید و فروش سلاح و دارندگان سلاحهای غیرمجاز و عاملان تیراندازی برخورد جدی داشته تا محیط را برای متخلفان ناامن و برای مردم آرامش در پی داشته باشد.
 

درباره ی محمد خاضعی

محمد خاضعی نیا ازدزفول مدیر سایت خبر دزwww.khabardez.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *