خانه / سیاسی / جمعی از سران و مقامات کشورها برای لاریجانی آرزوی بهبودی کردند

جمعی از سران و مقامات کشورها برای لاریجانی آرزوی بهبودی کردند

جمعی از سران و مقامات کشورها برای لاریجانی آرزوی بهبودی کردند

جمعی از سران و مقامات کشورها برای لاریجانی آرزوی بهبودی کردند

تهران-ایرنا- شماری از سران کشورها، رییسان مجالس و رهبران نهضت‌های اسلامی در پیام‌های جداگانه ضمن ابراز تاسف از ابتلای رییس مجلس شورای اسلامی به بیماری ناشی از ویروس کرونا، برای وی دعا و آرزوی سلامتی کردند.

برهم صالح، رییس جمهوری عراق با اظهار تاسف از ابتلای علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی به بیماری کرونا، صحت و بهبودی ایشان و موفقیت ملت ایران را خواستار شد.
محمد صادق سنجرانی، رییس سنای پاکستان در پیامی خطاب به لاریجانی نوشت: «شنیدن خبر ابتلای حضرتعالی به بیماری کرونا  دردناک بود. این جانب به نیابت از مردم  پاکستان و سنای این کشور، برایتان آرزوی بهبودی دارم. فرصت را غنیمت شمرده،  تاسف خود را در خصوص کسانی که جانشان را بر اثر ابتلا به کوئید ۱۹ از دست داده‌اند، ابراز می‌دارم و قویا معتقدم که مقابله با این ویروس و جلوگیری از گسترش روز افزون آن به همکاری و هماهنگی همه اعضای جامعه جهانی بستگی دارد. اطمینان دارم که ملت پاکستان در چنین شرایط دشواری، در کنار خواهران و برادران ایرانی خود خواهد بود. خداوند متعال به جنابعالی سلامتی و بهبودی عاجل عطا فرماید.»

اسماعیل هنیه، رییس دفتر سیاسی جنبش حماس  نیز در پیام خود برای  رییس مجلس شورای اسلامی آرزوی بهبودی کرد و خطاب به لاریجانی اظهار داشت: «شما از چهره‌های برجسته ای هستید که همیشه پشتیبان جبهه مقاومت در منطقه و حامی مبارزه بر حق ملت مظلوم فلسطین بوده‌اید و امروز مجاهدان این جبهه و مبارزان فلسطینی، بهبودی شما را از خداوند متعال طلب می‌کنند.»

حموده صباغ رییس مجلس سوریه،  سیدعمار حکیم رییس جریان حکمت ملی عراق، صلاح زواوی سفیر فلسطین در تهران و شیخ السفرا، احمد  آل محمود رییس مجلس قطر، شیخ خالدبن هلال المعولی رییس مجلس عمان، ایاز صادق رییس سابق مجلس ملی پاکستان،  دبیر کل مجمع مجالس آسیایی و جمعی دیگر از سران کشورها، رییسان مجالس و رهبران نهضت های اسلامی در پیامهایی  جداگانه، روند مداوای رییس مجلس شورای اسلامی را جویا شده و  بهبودی و سلامتی عاجل وی را از خداوند متعال خواستار شدند.
امروز همچنین‌ آیت الله جوادی آملی از مراجع عظام تقلید هم در تماس تلفنی با رییس مجلس شورای اسلامی، روند مداوای ایشان را جویا شده و برای وی دعا و آرزوی سلامتی و بهبودی عاجل کرد.
به گزارش اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی، رییس مجلس شورای اسلامی به دنبال  ابتلا به بیماری ناشی از ویروس کرونا  در حال حاضر در قرنطینه و  تحت درمان هستند.

درباره ی محمد خاضعی

محمد خاضعی نیا ازدزفول مدیر سایت خبر دزwww.khabardez.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *