خانه / حوادث / عاملان درگیری با نیروهای بسیجی در شوش دستگیر شدند

عاملان درگیری با نیروهای بسیجی در شوش دستگیر شدند

عاملان درگیری با نیروهای بسیجی در شوش دستگیر شدند

عاملان درگیری با نیروهای بسیجی در شوش دستگیر شدند

رییس دادگاه بخش شاوورشهرستان شوش گفت: ۲ نفری که با نیروهای بسیجی حین انجام وظیفه و کنترل تردد در این شهرستان درگیر شده و یک نفر از بسیجیان را زخمی کردند دستگیر شدند.

محمدموسی پور افزود:نیروهای بسیج حوزه شهیدصفراحمدی شهرستان شوش امروز حین انجام ماموریت و کنترل ورود و خروج افراد به داخل شهر از سوی برخی افراد با اسلحه سرد مورد حمله و تعرض قرار گرفتند و در این درگیری یک بسیجی دچار جراحت شد.

وی اظهار داشت:این درگیری در ورودی روستای میان آب بخش شاوور رخ داد که با سرعت عمل ۲ نفر عامل درگیری دستگیر و تفهیم اتهام شدند و اقدام قانونی علیه آنها به عمل  آمد.

موسی پور گفت: نیروهای بسیجی در راستای مقابله با گسترش ویروس کرونا در کنار سایر نیروهای نظامی و انتظامی وارد عمل شده و شبانه روز در حال خدمت هستند.

رییس دادگاه بخش شاوورشوش هشدار داد: افرادی که با نیروهای بسیج و دیگر مامورانی که در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا انجام وظیفه می کنند درگیر شوند تحت پیگرد قضایی قرار می گیرند.

موسی پورافزود: تذکرهای ماموران و نیروهای امنیتی ‌انتظامی در راستای اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا ،حفظ سلامت عمومی شهروندان می باشد و مردم‌ و شهروندان باید با آنها همکاری لازم را داشته باشند.

درباره ی محمد خاضعی

محمد خاضعی نیا ازدزفول مدیر سایت خبر دزwww.khabardez.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *