خانه / سیاسی / پلمب ۱۵۰ واحد صنفی متخلف در خوزستان

پلمب ۱۵۰ واحد صنفی متخلف در خوزستان

پلمب ۱۵۰ واحد صنفی متخلف در خوزستان

پلمب ۱۵۰ واحد صنفی متخلف در خوزستان

اهواز- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: ۱۵۰ واحد صنفی غیرضروری متخلف در استان که به دستورالعمل تعطیلی اصناف عمل نکردند پلمب شدند.

امیرحسین نظری پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: دستورالعمل تعطیلی اصناف غیر ضروری برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در استان از ابتدای هفته جاری ابلاغ شد و تنها اصناف در زمینه مواد غذایی اجازه فعالیت دارند.

وی گفت: این دستورالعمل با توجه به جلسه شورای تامین استان و در راستای مسوولیت های اجتماعی صادر شده است و بر اساس آن تمامی واحدهای صنفی غیر ضروری باید تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل کنند.

نظری ادامه داد: برای جلوگیری از تردد و تجمع مردم در سطح بازار و مکان های شلوغ گشت های مشترکی با حضور بازرسان سازمان صمت استان ، نماینده دادستانی، بازرسان تعزیرات حکومتی، اماکن نیروی انتظامی و مرکز بهداشت در حال انجام است تا از فعالیت مغازه ها و فروشگاه های غیر ضروری جلوگیری شود.

یکی از راه های قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا جلوگیری از تردد مردم در بازار و مکان های شلوغ است به همین منظور بازارهای خوزستان به غیر از اصناف مواد غذایی تعطیل شدند.

با شناسایی ۴۶ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در خوزستان در ۲۴ ساعت گذشته تعداد مبتلایان در این استان تا روز پنجشنبه به ۵۷۰ نفر رسیده است.

درباره ی محمد خاضعی

محمد خاضعی نیا ازدزفول مدیر سایت خبر دزwww.khabardez.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *