خانه / سیاسی / انصارالله یمن: متجاوزان همه عرصه های زندگی مردم را هدف قرار دادند

انصارالله یمن: متجاوزان همه عرصه های زندگی مردم را هدف قرار دادند

انصارالله یمن: متجاوزان همه عرصه های زندگی مردم را هدف قرار دادند

انصارالله یمن: متجاوزان همه عرصه های زندگی مردم را هدف قرار دادند

تهران- ایرنا- دبیرکل جنبش انصار الله یمن گفت: متجاوزان مرگبارترین سلاح ها را علیه یمن بکار گرفتند و از ابتدا، همه عرصه های زندگی یمنی ها را هدف قرار دادند.

به گزارش شبکه خبری المیادین، عبدالملک بدرالدین الحوثی روز پنجشنبه در سخنانی به مناسبت روز ملی پایداری افزود: متجاوزان دنبال اشغال کشور ما هستند و عملکردشان این موضوع را فاش کرده و خودشان نیز اعتراف می کنند که به یمن چشم طمع دارند.

وی که کشورش از فروردین ۹۴ آماج حملات  ائتلاف متجاوزان به سرکردگی عربستان قرار دارد  افزود: دشمن از همان لحظه نخست، روی جنایات خود و حمایت های گسترده بین المللی از تجاوزاتش، حساب باز کرد.

دبیرکل انصارالله یادآورشد که دشمن با استقامت و پایداری ملت یمن روبه رو گردید و کوشید روحیه ملت را با ایجاد فتنه های داخلی درهم بشکند.

وی افزود: دشمن در تمامی توطئه های خود ناکام ماند و خسارت های فراوانی را متحمل و به شکست های خود اعتراف کرد.

دبیرکل جنبش انصار الله متجاوزان کوشیدند ما را به مرحله فروپاشی داخلی بکشانند، اما موفق به این کار نشدند.  

وی با یادآوری کمک های مردم یمن به جبهه های نبرد با متجاوزان گفت: کمک به جبهه ها در پنج سال گذشته ادامه داشته است و کمک های مردم با وجود شرایط دشواری که به دلیل تجاوز نظامی در آن بسر میبرند، ادامه خواهد یافت. 

وی همچنین به دستاوردهای نظامی کشورش برای مقابله با متجازان اشاره کرد و گفت: ما در حال حاضر دارای توانمندی های نظامی مهمی هستیم و می توانیم انواع سلاح های تیربار و موشکی را بسازیم.

عبدالملک الحوثی اظهار داشت: در حالی که ائتلاف متجاوزان روی فرسایش و تحلیل رفتن توانمندی های ما شرط بندی کرده بودند ولی ما در مسیر افزایش توانایی برای مقابله با دشمن به ویژه در زمینه نظامی حرکت کردیم.

وی افزود که جامعه جهانی هموار از متجاوزان به اشکال گوناگون اعم از سیاسی و نظامی حمایت کرده  است. 

این مقام یمنی سرنوشت متجاوزان را شکست توصیف کرد و خطاب به آنها گفت: هر قدر تجاوز نظامی به یمن را ادامه دهید، شکست بیشتری نصیب تان می شود. 

وی همچنین گفت که رژیم سعودی در داخل با بحران و با نوعی فروپاشی و مشکلات داخلی روبروست و این رژیم به حمایت‌های آمریکا متکی است.

درباره ی محمد خاضعی

محمد خاضعی نیا ازدزفول مدیر سایت خبر دزwww.khabardez.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *