خانه / حوادث / یک سرباز وظیفه ارتش حین تعمیر پل شناور دهستانی در خوزستان غرق شد

یک سرباز وظیفه ارتش حین تعمیر پل شناور دهستانی در خوزستان غرق شد

یک سرباز وظیفه ارتش حین تعمیر پل شناور دهستانی در خوزستان غرق شد

 یک سرباز وظیفه ارتش حین تعمیر پل شناور دهستانی در خوزستان غرق شد

اهواز – ایرنا – فرمانده گروه ۴٢٢ مهندسی رزمی نیروی زمینی ارتش دراهواز گفت: یکی از کارکنان وظیفه این گروه رزمی در حین تعمیر و بازسازی پل شناور دهستان عنافچه از توابع شهرستان باوی خوزستان بر اثر سقوط به روخانه، جان خود را از دست داد.

به گزارش ایرنا سرهنگ مراد ملکی شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به درگذشت یکی از سربازان این گروه در هنگام تعمیر پل شناور مذکور اظهار داشت: بارندگی های اخیر و شدت وزش باد در استان و بخصوص در این منطقه باعت شد این پل از مسیر خود خارج شود لذا ترمیم و بازسازی آن در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: متاسفانه امروز سه شنبه در حین اجرای این ماموریت یکی از بهترین کارکنان وظیفه این گروه رزمی به نام “امیر دریس” در رودخانه افتاد و جان خود را از دست داد.

وی اظهار داشت : گروه مهندسی ۴۲۲ رزمی ارتش ضمن تسلیت به خانواده این سرباز همچنان برای خدمت رسانی به مردم شریف خوزستان آماده جان‌فشانی است.

پل شناور پی ام پی گروه ۴۲۲ مهندسی رزمی اهواز به طول ۱۴۰متر از سال ۱۳۹۳ تا کنون به منظور تسهیل در تردد اهالی دهستان عنافچه که بالغ بر ۴۳ روستا را شامل می شود نصب شده است .

وی ادامه داد:  گروه ۴۲۲ مهندسی رزمی اهواز در راستای خدمت رسانی به مردم استان بخصوص در ایام سیل تاکنون از هیچ تلاشی دریغ نکرده و امسال نیز آمادگی خود را برای ارائه خدمت اعلام می‌کند.

سرهنگ ملکی  افزود: در بحث مردم‌یاری و روانسازی تردد، این گروه رزمی از پنج سال گذشته پل شناوری بین روستاهای دهستان عنافچه و شهرستان باوی نصب کرده و هر سال برای تعمیر و تقویت آن اقداماتی را در دستور کار دارد.

درباره ی محمد خاضعی

محمد خاضعی نیا ازدزفول مدیر سایت خبر دزwww.khabardez.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *