خانه / سیاسی / بخش زیادی از توانمندی‌های چشمگیر نظامی ایران امکان بروز پیدا نکرده است

بخش زیادی از توانمندی‌های چشمگیر نظامی ایران امکان بروز پیدا نکرده است

بخش زیادی از توانمندی‌های چشمگیر نظامی ایران امکان بروز پیدا نکرده است

تهران- ایرنا- جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه بخش زیادی از توانمندی های چشمگیر نظامی ایران تاکنون امکان بروز پیدا نکرده است، گفت: درصورتی که اقتضا کند و خباثت و حماقتی از دشمنان سربزند، این توانمندی ها بروز پیدا خواهد کرد و آن روز برای دشمنان ما درک این مهم دیگر دیر خواهد بود.

دریادار پاسدار علی فدوی عصر پنجشنبه در آیین بازگرداندن ۱۱۸ مدال افتخارآفرینان المپیادهای علمی اهدا شده به رهبر معظم انقلاب، در جمع خبرنگاران، گفت: هر چقدر خداوند به بندگان خود عنایت داشته باشد، متناسب با همان نیز بر گردن آنها تکلیف دارد.
وی با بیان اینکه خداوند به افتخار آفرینان المپیادی در آیین امروز بهره های بالاتری نسبت به هم دوره ای های خود عطا کرده است، افزود: انسان نخبه که مدال جهانی دریافت کرده و به این مرحله رسیده، از تکالیف بالاتری نیز برخوردار است و این یک موضوع اساسی است و وظیفه آنها در قبال مردم و انقلاب اسلامی نیازمند توجه است.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه، در طول دوران انقلاب اسلامی به طور دائم به توان جمهوری اسلامی به خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه شده است، افزود: طبق آیه شریفه ای که بر روی پیراهن سپاه درج شده است، افزایش توان و قوه این نیرو حدی ندارد و دائم بایستی برقرار باشد.

وی همچنین اظهارکرد: هیات حاکمه فعلی آمریکا در حال حاضر به برخی از مطالبی که اسلاف و اندیشمندان آنها در خصوص قدرت نظامی ایران به آن اذعان دارند، گاها بی‌توجه می شوند.
سردار فدوی خاطرنشان کرد: وزیر دفاع دولت اوباما در پایگاه ظفره امارات که در اختیار آمریکایی هاست، درحالی که ایران یک هواپیمای بدون سرنشین آنها را سرنگون کرد، دقیقا این عبارت را بکار برد که “ما و هم پیمانان منطقه ای و فرامنطقه ای مان بدنبال ایجاد توانی هستیم که در برابر ایران بازدارنده باشد”.
وی افزود: این بدان معنی است که خود آمریکایی ها اعتراف می کنند که قدرت و توانمندی ایران به جایی رسیده است که آنها باید بدنبال توان بازدارندگی در برابر ایران باشند که اقدامی از سوی ایران علیه آنها صورت نگیرد و این تحلیل و باور آنها در خصوص قدرت انقلاب اسلامی به یاری خداوند متعال ایجاد شده است.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه با تاکید براینکه، ایران چشمه هایی از قدرت خود را در این ایام نشان داده است، گفت: هیچ کس در دنیا توان تصور توانمندی های جمهوری اسلامی ایران را ندارد.

در این آیین با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، ۱۱۸ مدال اهدایی از سوی ۱۳۵ نفر از برگزیدگان مسابقات المپیادهای جهانی به رهبر معظم انقلاب به آنها بازگردانده شد. در این آیین لوح همچنین یادبودی از سوی رهبر معظم انقلاب به برگزیدگان المپیادهای علمی کشور اهداء و از آنان تجلیل به عمل آمد.

درباره ی محمد خاضعی

محمد خاضعی نیا ازدزفول مدیر سایت خبر دزwww.khabardez.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *