خانه / سیاسی / آیین وداع و تشییع پیکر سپهبد شهید سردار قاسم سلیمانی، و ابومهدی مهندس از فرماندهان جبهه مقاومت،دراهواز

آیین وداع و تشییع پیکر سپهبد شهید سردار قاسم سلیمانی، و ابومهدی مهندس از فرماندهان جبهه مقاومت،دراهواز

آیین وداع و تشییع پیکر سپهبد شهید سردار قاسم سلیمانی، و ابومهدی مهندس از فرماندهان جبهه مقاومت، از ساعت هشت صبح روز یکشنبه ۱۵ دی با حضور وصف ناشدنی مردم خوزستان و استان های همجواردر اهواز برگزار شد.این آیین به دلیل جمعیت زیاد بیش از چهار ساعت به طول انجامید. پس از آن پیکر پاک این شهید و سایر همرزمان شهیدش برای طواف در حرم مطهر امام رضا(ع) از طریق فرودگاه اهواز به مشهد مقدس منتقل شد.

شهید قاسم سلیمانی فرماندار شجاع لشکر۴۱ ثاراله کرمان در دوران هشت دفاع مقدس ، با حضور موثر درخطوط مقدم جهاد و مبارزه با نیروهای بعثی عراق ، نقش مهمی در پیروزی های رزمندگان اسلام داشت.

شهید بزرگوارحاج قاسم سلیمانی همچنین در جریان سیلاب فروردین امسال خوزستان ، خاضعانه و خالصانه در کنار مردم آسیب دیده قرار گرفت و منشاء خدمات ارزنده و ماندگاری شد.

بامداد جمعه ۱۳ دی سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی المهندس از فرماندهان ارشد حشد الشعبی عراق و جمعی از همراهان، در حمله پهپادهای آمریکایی در اطراف فرودگاه بغداد به شهادت رسید.

بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت جنگ آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رییس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود.

139

185

186

 

 

درباره ی محمد خاضعی

محمد خاضعی نیا ازدزفول مدیر سایت خبر دزwww.khabardez.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *