خانه / سیاسی / تغییر سرپرست فرمانداری ویژه دزفول منتفی شد

تغییر سرپرست فرمانداری ویژه دزفول منتفی شد

تغییر سرپرست فرمانداری ویژه دزفول منتفی شد

دزفول – قرار بود امروز شنبه آیین تکریم و معارفه سرپرستان قدیم و جدید فرمانداری ویژه دزفول برگزار شود که این موضوع منتفی شد.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: طبق اعلام وزارت کشور ماموریت بنده در شهرستان دزفول همچنان ادامه دارد.

محمد حیدری با بیان اینکه مسوولان باید با پیروی از منویات مقام معظم رهبری آرامش را در جامعه برقرار کنند، افزود: با توجه به آغاز بررسی سوابق داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی از فردا دهم آذرماه، در شرایط حساسی قرار داریم لذا نباید با سخنان غیرحکیمانه کانون تنش در شهرستان ایجاد شود.

وی امنیت را خط قرمز نظام دانست و بر لزوم حفظ مصالح نظام برای مشارکت حداکثری در انتخابات تاکید کرد و گفت: انتظار می‌رود افراد سنجیده‌تر سخن بگویند و درصورت رفتن یک مسوول نیز حرمت وی را نگه دارند.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با بیان اینکه پیش قضاوت کار درستی نیست، افزود: تفاوت زیادی بین برکناری، استعفا و جابه‌جایی یک مسوول وجود دارد.

وی اظهارداشت: فرمانداری ویژه دزفول در ارزیابی عملکردی که توسط وزارت کشور انجام شده در چهار شاخص درجه عالی، در ۲ شاخص درجه خوب و در ۲ شاخص درجه متوسط را کسب کرده است.

حیدری افزود: یکی از شاخص‌های متوسط فرمانداری دزفول مربوط به حوزه عمرانی است که گزارش عملکرد این حوزه به درستی تنظیم و ارسال نشده بود. 

روابط عمومی استانداری خوزستان پنجشنبه گذشته از صدور احکام سرپرستان فرمانداری ویژه دزفول و خرمشهر توسط استاندار خبر داد و قرار بود رضا نجاتی که تا پیش از این سمت مدیرکل امنیتی، انتظامی و امور مرزی استانداری خوزستان را برعهده داشته به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه دزفول معرفی و محمد حیدری به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر منصوب شود.

درباره ی محمد خاضعی

محمد خاضعی نیا ازدزفول مدیر سایت خبر دزwww.khabardez.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *