خانه / سیاسی / تلاش برای دستگیری سارق متواری طلافروشی گتوند ادامه دارد

تلاش برای دستگیری سارق متواری طلافروشی گتوند ادامه دارد

تلاش برای دستگیری سارق متواری طلافروشی گتوند ادامه دارد

فرماندار شهرستان گتوند گفت: شورای تامین و دستگاه‌های اطلاعاتی انتظامی، دستگیری سارق متواری شده طلافروشی را با جدیت دنبال می‌کنند.

عبدالرضا احسانی‌نیا  درخصوص پیگیری پرونده سرقت مسلحانه طلافروشی گتوند و موضوع سارق متواری شده بیان کرد: یکی از سارقان دستگیر شده سرقت مسلحانه به طلافروشی در خیابان استقلال گتوند از سوی فرد یا افرادی فراری داده شده است.
وی اظهار داشت: پس از اطلاع از این موضوع پیگیری‌های خود را از طریق دستگاه‌های ذیربط استان انجام دادیم.
فرماندار گتوند با بیان اینکه اداره اطلاعات پیگیر این موضوع است، افزود: دادستان شهرستان گتوند بلافاصله پس از اطلاع از موضوع پنج نفر از افراد مظنون را در این خصوص زندانی کرد.
وی گفت: به عنوان رییس شورای تامین شهرستان گتوند وظیفه دارم این موضوع را پیگیری کنم و شورای تامین شهرستان و استان و دستگاه‌های اطلاعاتی انتظامی نیز با جدیت برای شناسایی فرد یا افراد خاطی و دستگیری سارق متواری شده پیگیر هستند.
به گزارش ایرنا اقشار مختلف مردم شهرستان گتوند خواستار برخورد با عامل یا عاملان متواری شدن یکی از سارقان طلافروشی، دستگیری سارق و تسریع در رسیدگی به پرونده قتل مالک طلافروشی شدند.
عصر یکشنبه بیستم آبان‌ماه پارسال چهار سارق با یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ با استفاده از اسلحه، طلافروش گتوندی را در خیابان استقلال این شهر به ضرب گلوله مصدوم کردند و از محل متواری شدند.
فرد طلافروش به علت جراحات شدید در بیمارستان ۳۲ تختخوابی کارون شهرستان گتوند فوت کرد.

درباره ی محمد خاضعی

محمد خاضعی نیا ازدزفول مدیر سایت خبر دزwww.khabardez.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *