خانه / حوادث / ۲۷۶ قبضه سلاح غیرمجاز در خوزستان کشف شد

۲۷۶ قبضه سلاح غیرمجاز در خوزستان کشف شد

۲۷۶ قبضه سلاح غیرمجاز در خوزستان کشف شد

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: ۲۷۶ قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز در طرح چهار روزه جمع آوری سلاح و مهمات در سطح استان کشف شد.

 از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده عصر جمعه در تشریح جزئیات این خبر در زمینه مبارزه بی امان با دارندگان سلاح غیر مجاز، عاملان خرید و فروش سلاح و مهمات غیرمجاز و عاملان تیراندازی ها اظهار داشت: طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز با برنامه ریزی های مناسب و ارائه راهکارهای اجرایی، دستورات عملیاتی به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان در راستای ارتقای امنیت عمومی ابلاغ شد.

وی افزود: پلیس اطلاعات امنیت عمومی با همکاری سایر یگان ها و پلیس های تخصصی و تلاش مستمر در سطح استان در چهار روز گذشته با هماهنگی قضایی طی چندین عملیات پی در پی ۲۱۳ نفر از عاملان تیراندازی ها و دارندگان سلاح غیرمجاز را شناسایی و دستگیر کردند.

سردار عباس زاده بیان کرد: تعداد ۴۲ قبضه سلاح جنگی، ۲۳۴ قبضه سلاح شکاری و در مجموع ۲۷۶ قبضه سلاح غیرمجاز به همراه ۲ هزار و ۱۱۳ عدد انواع فشنگ در بازرسی از مخفیگاه متهمان کشف شد.

وی با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی، گفت: نیروی انتظامی استان مصمم است در مقابله با خرید و فروش سلاح، دارندگان سلاح های غیر مجاز و عاملان تیراندازی برخورد جدی داشته باشد.

درباره ی محمد خاضعی

محمد خاضعی نیا ازدزفول مدیر سایت خبر دزwww.khabardez.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *