خانه / سیاسی / ناطق نوری پس از مدت‌ها در جلسه جامعه روحانیت حاضر شد

ناطق نوری پس از مدت‌ها در جلسه جامعه روحانیت حاضر شد

ناطق نوری پس از مدت‌ها در جلسه جامعه روحانیت حاضر شد

تهران- ایرنا – سخنگوی جامعه روحانیت از حضور علی اکبر ناطق نوری در جلسه این تشکل اصولگرا خبر داد و گفت: او از سوی آیت الله محمد علی موحدی کرمانی به عنوان میهمان دعوت شده بود.

«غلامرضا مصباحی مقدم» عصر سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا با تایید خبر حضور «علی اکبر ناطق نوری» در جلسه جامعه روحانیت مبارز کشور پس از ده سال، گفت: آیت الله محمد علی موحدی کرمانی رئیس جامعه روحانیت در حاشیه آخرین جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام از ناطق نوری برای حضور در جامعه روحانیت مبارز کشور دعوت کرد.
وی افزود: پس از دعوت آیت الله موحدی کرمانی و استقبال از حضور ناطق نوری در جامعه روحانیت، آقای ناطق هم در پاسخ می‌گوید که «دعوت کنید تا حضور پیدا کنیم»  و همانجا به شکل مکتوب از وی دعوت به عمل آمد.
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز کشور با بیان اینکه ناطق نوری در این جلسه به شکل میهمان حضور داشت، یادآور شد: در جلسه امروز بحث انتخاباتی مطرح نشد.

به گزارش ایرنا، ناطق نوری یکی از پایه‌گذاران جامعه روحانیت مبارز در سال ۱۳۵۶ است که گفته می‌شود پس از مناظره های رقابت های انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری در جلسات جامعه روحانیت شرکت نمی‌کرد.

درباره ی محمد خاضعی

محمد خاضعی نیا ازدزفول مدیر سایت خبر دزwww.khabardez.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *