خانه / سیاسی / بالگرد اورژانس دزفول برای درمان پیرمرد ۱۰۷ ساله به پرواز درآمد

بالگرد اورژانس دزفول برای درمان پیرمرد ۱۰۷ ساله به پرواز درآمد

بالگرد اورژانس دزفول برای درمان پیرمرد ۱۰۷ ساله به پرواز درآمد

بالگرد اورژانس هوایی دزفول صبح امروز یکشنبه برای امدادرسانی به ۲ بیمار ۱۰۷ و ۵۰ ساله در مناطق سخت گذر این شهرستان به پرواز درآمد.

از مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دزفول، ساعت ۹:۴۷ امروز یکشنبه اهالی منطقه کوهستانی و سخت گذر کول سیرا و مازه پاریاب در تماس با سامانه ۱۱۵ خواستار اعزام بالگرد برای امدادرسانی به ۲ بیمار شدند.

نیروهای اورژانس پس از این تماس برای امدادرسانی به بیماران به محل اعزام شدند و پس از فرود بالگرد هوانیروز مسجدسلیمان در منطقه مازه پاریاب، امدادرسانی به مرد ۵۰ ساله مشکوک به آپاندیس انجام شد و بالگرد برای امدادرسانی به بیمار دوم به مقصد منطقه کول سیرا به پرواز درآمد.

بالگرد اورژانس هوایی دزفول برای امدادرسانی به مرد ۱۰۷ ساله با مشکل ضعف و بی حالی در منطقه کول سیرا فرود آمد و پس از اقدامات اولیه و ثابت کردن بیمار، او را برای اقدامات تکمیلی درمان به بیمارستان گنجویان دزفول منتقل کرد.

بخش های کوهستانی و  سخت گذر سردشت و شهیون که ۷۰ درصد مساحت شهرستان دزفول را شامل می شوند از کمبود امکانات درمانی، بهداشتی و جاده ای رنج می برند لذا برای خدمات رسانی بهتر به اهالی این منطقه اورژانس هوایی شهرستان دزفول فعال شده است.

درباره ی محمد خاضعی

محمد خاضعی نیا ازدزفول مدیر سایت خبر دزwww.khabardez.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *