خانه / خبری / چهار مسافر نوروزی در دزفول دچار گاز گرفتگی شدند

چهار مسافر نوروزی در دزفول دچار گاز گرفتگی شدند

چهار مسافر نوروزی در دزفول دچار گاز گرفتگی شدند

ساعت ۱:۴۰ دقیقه بامداد امروز چهارشنبه ۴ فروردین ماه ،چهار عضو یک خانواده بر اثر استنشاق گاز سمی ناشی از سوخت زغال درون چادر مسافرتی واقع در کمپ نوروزی دزفول دچار گاز گرفتگی شدند
ساعت ۱:۴۰ دقیقه بامداد امروز چهارشنبه ۴ فروردین ماه ،چهار عضو یک خانواده بر اثر استنشاق گاز سمی ناشی از سوخت زغال درون چادر مسافرتی واقع در کمپ نوروزی دزفول دچار گاز گرفتگی شدند.

ریئس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان دزفول در این خصوص گفت :ساعت ۱:۴۰ دقیقه بامداد امروز چهارشنبه ۴ فروردین ماه اعضای یک خانواده متشکل از یک زن و مرد حدود ۴۰ ساله و دو دختر ۲۰ و ۱۷ ساله براثر استنشاق گاز سمی ناشی از سوخت زغال درون چادر مسافرتی واقع در کمپ نوروزی دزفول دچار گاز گرفتگی شدند.

عبد الحسین معظم فر افزود:آتش نشانان حاضر در کمپ نوروزی بلافاصله نسبت به خارج سازی اعضای این خانواده از چادر اقدام کرده و با کمک اورژانس ۱۱۵ آنان را به بیمارستان منتقل کردند.

وی ادامه داد:این خانواده بروجردی که میهمان نوروزی دزفول بودند پس از مداوا، از بیمارستان مرخص شدند.

معظم فر در ادامه سخنانش همچنین از وقوع ۱۰ فقره آتش سوزی و عملیات امداد و نجات طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت:آتش سوزی یک دستگاه خودرو، چند اصل درخت، عملیات باز کردن درب ساختمان بر اثر خرابی قفل و ضایعات از این موارد است که آتش نشانان از چهار ایستگاه عملیاتی در محل حادثه شدند.

درباره ی محمد خاضعی

محمد خاضعی نیا ازدزفول مدیر سایت خبر دزwww.khabardez.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *